Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

 Öz-Eser, yurt içinde devam eden inşaat ve madencilik faaliyetlerinin yanısıra, yurt dışı projelerini de artık önemli hedefler olarak görmektedir. Globalleşen dünyada sahip olduğumuz tecrübe, iş gücü imkanlarını kullanarak inşaat ve madencilik sektörüne  hizmet etmeye devam edeceğiz. Özeser, gelişen teknolojik imkanlardan maksimum faydalanarak, üretim ve maliyet hedeflerini gerçekleştirmektedir. Uyguladığımız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile geçmişten bugüne gelinen düzenli büyümenin gelecekte de devamını sağlamak arzusundayız. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri, ISO 14001  Çevre Yönetim Sistemi  şirketimizin kurumsal hizmet anlayışının sağlam temel taşlarını oluşturmaktadır.  Yurt içinde ve yurt dışında 1000‘e yakın  çalışanlarımızın eğitilmeleri sonucu işlerimizde oluşan riskleri minimize etme çalışmalarımız devam etmektedir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz projelerde kaliteden ödün vermeden zamanında gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 25 yıllık deneyimimizle, dürüst ve güvenilir yapımızla yer aldığımız sektörlerde lider ve öncü firmalardan biri olmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

BOR MADENİ DEKAPAJ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bigadiç İşletme Müdürlüğü'ne ait 32.000.000 ton dekapaj işi imzalanan sözleşme ile başladı.


TAMAMLANAN DEKAPAJ İŞİMİZ                   TAMAMLANAN DEKAPAJ İŞİMİZ
14/04/2009 tarihinde Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan Ege Linyitleri Müessese Müdürlüğü’ne bağlı Deniş (Alişandır) panosu 15.500.000 m3 dekapaj işi, firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir. 10 Haziran 2009 tarihinde imzalanan sözleşme sonrasında , 1 Temmuz 2009 tarihinde başlayan proje işin süresi olan 480 günden önce tamamlanarak kesin kabulü yapılmıştır.


CEZAYİR YOL PROJEMİZ TAMAMLANDI CEZAYİR YOL PROJEMİZ TAMAMLANDI
Proje, Cezayir’in önemli şehirlerinden Blida ve Oran arasındaki yolun 27 km’lik kısmını oluşturmaktadır. Doğu-batı otoyolu kapsamındaki proje ile Başkent Alger’den Hoceinia’ya kadar olan otoyol kesintisiz tamamlanmış ve 6 Kasım 2008 tarihinde otoyol trafiğe açılmıştır.


ENERJİ SEKTÖRÜNDE PROJELERİMİZ TAMAMLANDI ENERJİ SEKTÖRÜNDE PROJELERİMİZ TAMAMLANDI
İştirakimiz olan Röper Yapı Endüstri Ltd. Şti. , üstlenmiş olduğu Arpa Hes ve Erenler Hes projelerini tamamladı.


 
DUYURULAR
 
ZİYARETÇİ DEFTERİ
OKU | YAZ
 
SERTİFİKALARIMIZ
 
İş Sağlığı Güvenliği
 
 
Kalite Anlayışımız | Projelerimiz | Makina Parkımız | Resim Galerisi | İletişim
Tüm Hakları Saklıdır ©2008 | ÖZESER İNŞAAT TAAHHÜT VE TİC. LTD. ŞTİ.